ÇEMEN Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Türkiye'de elektronik sanayii, bilgi teknolojileri ve bunlarla ilgili hizmet sektöründe ar-ge ve / veya üretim yapan tüm kuruluşlara hizmet etmektedir.

Türkiye Elektronik İmalat Sektöründe faaliyet gösteren firmaların rekabet gücünü arttıracak kalitede katma değerli çözüm ve hizmeleri sunmayı misyon edinmiştir.

ÇEMEN Elektronik, malzeme tedarikçisi olarak ispat edilmiş olan rekabet gücünü, teslimat güvenilirliğini, ISO 9001 belgeli Avrupa Serbest Bölgesinde şubesini açarak hem serbest bölgelerde faaliyet gösteren üretici firmaların, hem iç piyasadaki imalatçıların, hemde komşu ülkelerdeki elektronik cihaz üreticilerinin hizmetine en uygun şekilde sunmuştur.

Hong Kong ofisimiz ile uzakdoğunun uygun fiyatlarına güvenilir kaynaklar üzerinden ÇEMEN Elektronik hizmet kalitesiyle erişmenizi sağlamayı hedefliyoruz.

Tüm tedarik zinciri çeşitlerini sunabilen firmamız ihtiyaç duyacağınız malzemelerin nitelik ve miktarlarına bağlı olarak teslimatlarınızı FOB, CIF ya da deponuza teslim olacak şekilde yapabilmektedir.

1996 yılından beri sürdürdüğümüz endüstriyel PC ve çevre ürünlerinin pazarlaması faaliyetlerimiz ve genişleyen ürün yelpazemiz ile birlikte ÇEMEN Elektronik tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm sunabilmektedir.

Mevcut güçlü iş ortaklarımız sayesinde sizlere aktif, pasif elektromekanil ve her türlü elektronik malzeme ihtiyacınızda uygun fiyat, kısa sürede teslimat ve ürün kalitesini sağlamaya yönelik işbirliği en büyük amacımızdır.

Uzman kadrosu, güçlü teknik desteği ve zengin stokları ile özellikle Endüstriyel PC kartları, Rack Mount kasalar, Mini PC, Thin Client ürünleri, fanlar, güç kaynakları, mini printerler, Flash bellekler, standart ve custom desing LCD ekranlar, internet üzerinden kontrol çözümleri ve dokunmatik ekranlar ile ilgili talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Uygulamanızın ihtiyaçları ile ilgili ayrıntılı bilgi verebilirseniz fiyat / performans ve bulunabilirlik açısından en doğru ürünün seçilmesi, numune tedariği ve fiyat bilgisi konularında size yardımcı olabiliriz. Bize bildireceğiniz ihtiyaçlarınız titizlikle incelenerek en hızlı şekilde cevaplandırılacaktır.

                                                                                                                                                         ÇEMEN ELEKTRONİK

Bu site Multicaret Yenilikçi E-Ticaret sistemi ile hazırlanmıştır.